Forum użytkowników

Stormshield

18 czerwca 2020

W tym roku online / udział bezpłatny

Dlaczego warto?

Forum Użytkowników STORMSHIELD to wydarzenie, które zrzesza administratorów IT z całej Polski zajmujących się w swoich firmach bezpieczeństwem IT. Jeżeli na co dzień korzystasz z urządzeń STORMSHIELD lub chciałbyś zacząć to robić – KONIECZNIE DOŁĄCZ DO NAS!

W trakcie wydarzenia będziesz miał też możliwość wzięcia udziału w wykładzie poświęconym bezpieczeństwu IT w miejscu pracy, który poprowadzi Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony, a także opowiemy o bezpieczeństwie serwerów WWW. Nie zabraknie również wystąpienia przedstawicieli producenta STORMSHIELD, którzy powiedzą o planowanych zmianach w STORMSHIELD.

Tegoroczna edycja wydarzenia jest inna niż wszystkie poprzednie, ponieważ odbędzie się w trybie zdalnym – przed ekranem Twojego komputera. Od początku do końca będą towarzyszyli Ci specjaliści STORMSHIELD i eksperci IT z całej Polski. W każdym momencie będziesz mógł z nimi porozmawiać.

Podczas Forum Użytkowników STORMSHIELD będziesz miał okazję podzielić się swoim doświadczeniem z prowadzącymi oraz innymi ekspertami bezpieczeństwa IT, w tym z Użytkownikami STORMSHIELD. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania. Nasze spotkanie będzie miało charakter przede wszystkim praktyczny. Jeżeli jesteś już Użytkownikiem STORMSHIELD, będziesz miał możliwość wzięcia udziału w wybranych przez siebie pokazach praktycznych, podczas których dowiesz się m.in. jak budować tunele IPsec VPN w oparciu o technologię VTI, jak filtrować ruch użytkowników zdalnych oraz poznasz możliwości nowego firmware 4.0.

Osoby, które zainteresowane są dołączeniem do grona Użytkowników STORMSHIELD, mogą wziąć udział w pokazie praktycznym, podczas którego nauczą się wdrażać urządzenia STORMSHIELD.

UWAGA: W trakcie wydarzenia będzie można zadawać nam pytania. My również będziemy mieć do Ciebie pytania, ale konkursowe – dla najszybszych osób odpowiadających na nasze pytania przygotowaliśmy wiele nagród, takich jak m.in. dysk SSD Adata SD700 1TB SSD, smartwatch Garett Expert, czy słuchawki gamingowe z mikrofonem Corsair Gaming HS70 PRO Wireless Carbon oraz wiele innych. Czytaj regulamin konkursu.

Doświadczeni
prelegenci

4 rodzaje
warsztatów

Wymiana
doświadczeń

Przed ekranem
twojego komputera

Prelegenci

Matthieu Bonenfant
Chief Marketing Officer
w Stormshield

ADAM HAERTLE
właściciel Zaufanej
Trzeciej Strony

PIOTR ZIELASKIEWICZ
product manager
Stormshield w DAGMA
PAWEŁ ŚMIGIELSKI
sales manager 
Stormshield
ALEKSANDER KOSTUCH
pre-sales engineer 
​​​​​​​Stormshield
ZESPÓŁ INŻYNIERÓW STORMSHIELD
w DAGMA
PRZEDSTAWICIELE STORMSHIELD
Francja

Harmonogram

PRZED EKRANEM TWOJEGO MONITORA

 

09:00

News from STORMSHIELD

Matthieu Bonenfant, Chief Marketing Officer w Stormshield

10:00

Call Security! Jak bezpieczny jest Twój serwer WWW?

Krzysztof Siwy, starszy inżynier systemowy w DAGMA

10:45

PRZERWA / SESJA Q&A

11:00

Nowości w STORMSHIELD - firmware 4.x/3.1x (pokaz praktyczny dedykowany dla obecnych Użytkowników STORMSHIELD)

W trakcie tego pokazu praktycznego poznasz najlepsze smaczki nowego firmware 4.x/3.1x

starszy inżynier systemowy w DAGMA

11:45

PRZERWA / SESJA Q&A

12:00

Elastyczna i bezpieczna sieć w organizacjach wielooddziałowych z wykorzystaniem technologii VPN i routingu dynamicznego (pokaz praktyczny dedykowany dla obecnych Użytkowników STORMSHIELD)

Podczas tego pokazu praktycznego poruszymy kwestie budowania tuneli IPsec VPN w oparciu o technologię VTI, oraz dystrybucje informacji o topologii sieciowej w ramach całej organizacji z wykorzystaniem protokołu routingu dynamicznego OSPF.

starszy inżynier systemowy w DAGMA

12:45

PRZERWA / SESJA Q&A

13:00

Pierwsza konfiguracja urządzenia - jak szybko i skutecznie uruchomić STORMSHIELD w Twojej sieci (pokaz praktyczny dedykowany dla przyszłych Użytkowników STORMSHIELD)

Ile czasu jest potrzebne na wdrożenie skutecznej ochrony sieci? Nieważne jak duże jest Twoje środowisko, zobacz jak zoptymalizować wdrożenie, zaoszczędzić mnóstwo czasu, który lepiej wykorzystać na przyjemniejsze czynności.

starszy inżynier systemowy w DAGMA

13:45

PRZERWA / SESJA Q&A

14:00

Filtrowanie ruchu użytkowników zdalnych (pokaz praktyczny dedykowany dla obecnych Użytkowników STORMSHIELD)

Pokaz poświęcony bezpieczeństwu oraz wydajności pracowników zdalnych. Zestawianie tuneli, filtrowanie stron WWW, czy wykorzystywanych aplikacji. Wszystko po to by Twoi pracownicy mogli pracować bezpieczniej i wydajniej.

starszy inżynier systemowy w DAGMA

14:45

PRZERWA / SESJA Q&A

15:00

Bezpieczny pracownik - w biurze i na home office

Adam Haertle, właściciel Zaufanej Trzeciej Strony

16:00

ZAKOŃCZENIE

Piotr Zielaskiewicz - product manager Stormshield w DAGMA

Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Rejestracja zakończona. Osiągnięto limit dostępnych miejsc.

Masz pytania?

Piotr Zielaskiewicz

+48 784 488 448 / 32 793 11 38 / zielaskiewicz.p@dagma.pl

Copyright @ 2020 DAGMA