Wydarzenia

Weź udział w naszych wydarzeniach i dowiedz się więcej o rozwiązaniach Stormshield!

O wydarzeniach

Chcesz wiedzieć więcej o rozwiązaniach Stormshield? Szukasz dużej porcji praktycznej wiedzy i okazji do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa? Weź udział w jednym z naszych wydarzeń!

Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD), a Cyberbezpieczny samorząd – zdobądź dofinansowanie, zaplanuj wydatki i potwierdź audytem!

W dniu 1 stycznia 2026 roku zgodnie z projektem Ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem e-administracji, każdy urząd będzie musiał wdrożyć system klasy EZD.

Objerzyj już teraz

STORMSHIELD - Zintegrowane bezpieczeństwo infrastruktury IT

Skuteczne zabezpieczenie infrastruktury IT? Już dziś pomyśl o tym jak skutecznie zabezpieczyć swoją infrastrukturę IT przed zagrożeniami. Urządzenia Stormshield klasy UTM i Next Generation Firewall, które integrują w sobie wiele poziomów bezpieczeństwa są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się zagrożenia. Co więcej, pomagają zapewnić bezpieczeństwo danym przetwarzanym w Twojej sieci firmowej przed kradzieżą.

Zapisz się

STORMSHIELD - Cyberbezpieczeństwo infrastruktury przemysłowej

W ostatnim czasie możemy zaobserwować znaczny wzrost cyberataków ukierunkowanych na sieci przemysłowe. Takie ataki zmierzają m.in. do kradzieży własności intelektualnej, a nawet zatrzymania procesu produkcyjnego, co w konsekwencji może przełożyć się na gigantyczne straty w zaatakowanej firmie. Poznaj dedykowane narzędzie do ochrony sieci przemysłowych – Stormshield SNi40! Dowiedz się dlaczego bezpieczeństwo IT w sieciach przemysłowych wymaga kompleksowego podejścia i jak konieczność aktualizacji sterowników przemysłowych wymusiła konieczność łączenia się z siecią WAN.

Zapisz się

Stormshield Management Center - jego możliwości i scenariusze polityk bezpieczeństwa z przykładami

Poznaj konsolę centralnego zarządzania Stormshield Management Center dającą możliwość ujednoliconego zarządzania rozproszoną infrastrukturą.

Zapisz się

Kontroluj logi za pomocą Stormshield Log Supervisor

Loguj, monitoruj, zarządzaj ryzykiem, czyli Stormshield Log Supervisor. Poznaj narzędzie które wspomoże Cię w codziennej pracy przy analizie logów sieciowych.

Zapisz się

Webinar techniczny STORMSHIELD

Weź udział w bezpłatnym webinarze technicznym i zobacz jak zarządzać ochroną swojej sieci firmowej za pomocą urządzeń Stormshield oraz w jaki sposób możesz monitorować poziom bezpieczeństwa infrastruktury IT w swojej firmie.

Zapisz się

Akademia Bezpieczeństwa Sieci Stormshield

Warsztaty techniczne z pierwszej konfiguracji urządzeń Stormshield

Poznaj szczegóły