O Stormshield

Bezpieczeństwo na Europejską skalę

Jesteśmy europejskim liderem branży bezpieczeństwa IT. Należymy do koncernu Airbus Group i dostarczamy nowoczesne rozwiązania chroniące cyfrową infrastrukturę przed zagrożeniami.

Nasza misja: zapewnić bezpieczeństwo cyfrowe organizacjom, chroniąc ich dane, pracowników i klientów przed występującymi w sieci zagrożeniami.

Nasze produkty z rodziny Network Security to kompletne rozwiązania typu UTM, łączące w sobie funkcje m.in. firewall, antywirus i filtr antyspamowy. Dzięki kompleksowemu podejściu połączonemu z prostą i intuicyjną obsługą jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo każdej sieci, bez konieczności angażowania znacznych środków i specjalistycznej kadry.

Rozwiązania Stormshield chronią sieci takich instytucji jak Unia Europejska i NATO, a więc podmioty o szczególnym znaczeniu dla gospodarki i bezpieczeństwa naszego regionu. O skuteczności naszych produktów świadczy również zaufanie ze strony klientów biznesowych, takich jak Orange, Carrefour czy Renault.

Skuteczność rozwiązań Stormshield potwierdzają liczne certyfikacje, m.in.: NATO, EU Restricted, ANSSI EAL3+ i EAL4+. Stormshield był wielokrotnie nagrodzony Produktem Roku przez magazyn IT Professional, m.in. w latach 2016, 2017, 2019, 2020 i 2021.