Zostań partnerem

Zacznij zarabiać na rozwiązaniach Stormshield!

Program Partnerski rozwiązań Stormshield

Program Partnerski rozwiązań Stormshield powstał w celu budowania kanału sprzedaży produktów firmy Stormshield w Polsce. Każda firma, niezależnie od swojej wielkości, może zostać partnerem firmy Stormshield.

Firmy, które przystąpią do programu partnerskiego, otrzymują pełne wsparcie producenta i dystrybutora w zakresie pozyskiwania nowych klientów, wykorzystywania okazji rynkowych oraz tworzenia nowych, innowacyjnych usług dla obecnych klientów. Głównym celem programu jest pomoc w prowadzeniu biznesu przez partnerów handlowych rozwiązań Stormshield.

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży rozwiązań Stormshield, prosimy o kontakt z dystrybutorem rozwiązań firmy Stormshield w Polsce, firmą DAGMA Sp. z o.o.

Kontakt

DAGMA Sp. z o.o.
Bezpieczeństwo IT

Dystrybutor rozwiązań Stormshield w Polsce

40-668 Katowice
ul. Bażantów 4/2

www.dagma.com.pl

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
fax 32 259 11 90
email: handel@dagma.pl

Sprzedaż i Marketing

Dedykowana osoba w dziale handlowym, w celu zapewnienia pełnego wsparcia handlowego podczas negocjacji z klientem. Dostęp do materiałów marketingowych w formie elektronicznej, jak również drukowanej. Możliwość uczestniczenia w kampaniach promocyjnych dla klientów oraz partnerów handlowych. Wsparcie przy organizowaniu konferencji dla klientów oraz przy indywidualnych projektach handlowych.

Możliwość ciągłego zdobywania wiedzy

Platforma e-learningowa dostępna dla partnerów handlowych umożliwia szybki dostęp do wiedzy na temat produktów, ich funkcjonalności oraz sposobu licencjonowania. Cyklicznie organizowane są również konferencje dla Partnerów na terenie całej Polski oraz szkolenia techniczne umożliwiające zdobycie technicznej wiedzy na temat zarządzania produktami Stormshield.

Wsparcie techniczne

Każdy klient posiadający aktywny serwis na rozwiązania Stormshield może skorzystać z darmowej pomocy technicznej, świadczonej przez dystrybutora rozwiązań Stormshield w Polsce. Dodatkowo partnerzy mogą liczyć na wsparcie podczas technicznych prezentacji produktów przed zakupem licencji, jak również w trakcie wdrażania rozwiązań Stormshield u klienta.

Szukasz partnera?

Jesteś zainteresowany testami lub zakupem rozwiązania Stormshield? W takim razie skontaktuj się z najbliższym Partnerem!