Wydarzenia

Weź udział w naszych wydarzeniach i dowiedz się więcej o rozwiązaniach Stormshield!

O wydarzeniach

Chcesz wiedzieć więcej o rozwiązaniach Stormshield? Szukasz dużej porcji praktycznej wiedzy i okazji do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa? Weź udział w jednym z naszych wydarzeń!

STORMSHIELD - Zintegrowane bezpieczeństwo infrastruktury IT

Skuteczne zabezpieczenie infrastruktury IT? Już dziś pomyśl o tym jak skutecznie zabezpieczyć swoją infrastrukturę IT przed zagrożeniami. Urządzenia Stormshield klasy UTM i Next Generation Firewall, które integrują w sobie wiele poziomów bezpieczeństwa są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się zagrożenia. Co więcej, pomagają zapewnić bezpieczeństwo danym przetwarzanym w Twojej sieci firmowej przed kradzieżą.

Zapisz się

STORMSHIELD - Cyberbezpieczeństwo infrastruktury przemysłowej

W ostatnim czasie możemy zaobserwować znaczny wzrost cyberataków ukierunkowanych na sieci przemysłowe. Takie ataki zmierzają m.in. do kradzieży własności intelektualnej, a nawet zatrzymania procesu produkcyjnego, co w konsekwencji może przełożyć się na gigantyczne straty w zaatakowanej firmie. Poznaj dedykowane narzędzie do ochrony sieci przemysłowych – Stormshield SNi40! Dowiedz się dlaczego bezpieczeństwo IT w sieciach przemysłowych wymaga kompleksowego podejścia i jak konieczność aktualizacji sterowników przemysłowych wymusiła konieczność łączenia się z siecią WAN.

Zapisz się

Kontroluj logi z nowym rozwiązaniem Stormshield Log Supervisor

Każdego dnia na świecie pojawiają się coraz bardziej zaawansowane zagrożenia, w związku z czym dokładne monitorowanie danych staje się nieodzowne. Rozwiązanie Stormshield Log Supervisor (SLS) zapewnia lepszy wgląd w logi sieciowe, jednocześnie umożliwiając administratorom dostosowanie i optymalizację reakcji na incydenty. Zobacz co potrafi nowy Stormshield Log Supervisor.

Zobacz teraz

STORMSHIELD - zabezpieczenia z najwyższej półki

Weź udział w bezpłatnym webinarium technicznym i zobacz jak zarządzać ochroną swojej sieci firmowej za pomocą urządzeń Stormshield oraz w jaki sposób możesz monitorować poziom bezpieczeństwa infrastruktury IT w swojej firmie.

Zapisz się

Akademia Bezpieczeństwa Sieci Stormshield

Warsztaty techniczne z pierwszej konfiguracji urządzeń Stormshield

Poznaj szczegóły