Rozwiązania wirtualne

Zwirtualizowane rozwiązania do kompleksowej ochrony firmowej sieci

Ochrona sieci wirtualnej

Stormshield Elastic Virtual Appliances to sprawdzone rozwiązania bezpieczeństwa, charakteryzujące się proaktywnym podejściem oraz zapewniające pełną ochronę przed wewnętrznymi oraz zewnętrznymi zagrożeniami. To skuteczny sposób na ochronę swoich pracowników i serwerów w środowisku wirtualnym.

Elastyczność i bezpieczeństwo

Pełne wsparcie dla wdrożeń w chmurze. Produkty Stormshield Elastic Virtual Appliance płynnie dostosowują się do środowiska, które mają chronić. Dzięki temu implementacja zabezpieczeń dla zwirtualizowanych usług nigdy nie była taka prosta, a jako administrator już nie musisz wybierać między responsywnością i bezpieczeństwem.

Niższe koszty

Rozwiązania Stormshield Elastic Virtual Appliances pozwalają firmom uniknąć wysokiego jednorazowego kosztu zakupu dzięki prostemu modelowi subskrypcji, obejmujących m.in. stałe aktualizacje dla produktu oraz poszczególnych modułów.

Wydajność rozwiązań dopasowywana jest automatycznie w oparciu o zasoby przydzielone przez hypervisora. Dzięki temu masz kontrolę nad kosztami operacyjnymi, które możesz precyzyjnie dopasowywać do aktualnego zapotrzebowania.

Integracja z istniejąca infrastrukturą

Produkty Stormshield Elastic Virtual Appliance nie wymagają żadnych zmian w istniejącej infrastrukturze, gdyż działają w większości popularnych środowisk wirtualnych– VMware, Micorosft Hyper-V, OpenStack i KVM. Rozwiązania wirtualne Stormshield wyróżniają się łatwością wdrożenia i konfiguracji, a także bogatym zestawem narzędzi do analizy zagrożeń, obejmującym m.in. monitoring w czasie rzeczywistym, rozbudowane raporty i wykrywanie podatności.

Przetestuj Stormshield i przekonaj się sam!

Przed zakupem nowego rozwiązania chciałbyś przetestować je w praktyce? Możesz to zrobić zgłaszając się do nas po wersję testową! Wdrożenie produktu zajmie Ci kilka minut, po czym będziesz mógł sprawdzić jak nasze maszyny wirtualne sprawdzą się w Twoim środowisku. Wskazówki co do konfiguracji i zarządzania rozwiązaniem znajdziesz w przejrzystej dokumentacji, która przeprowadzi Cię przez okres testów.

Przetestuj

Pełna ochrona dla środowisk wirtualnych

Środowiska wirtualne hostowane w chmurze wymagają zaawansowanej ochrony, która zapewni im taki sam stopień bezpieczeństwa jak fizycznym serwerom.

Dzięki rozwiązaniom Stormshield Elastic Virtual Appliance klienci mogą skutecznie chronić swoje środowisko chmurowe. Nasze produkty wirtualne posiadają wszystkie funkcje składające się na rozbudowany system zabezpieczeń, któremu Stormshield zawdzięcza swoją popularność.

Dostępne dla Amazon Web Services i Microsoft Azure

Produkty Stormshield Elastic Virtual Appliance pozwalają chronić sieci i serwery wirtualne hostowane w chmurach Amazon Web Services i Microsoft Azure. Każda z wersji posiada wszystkie funkcje składające się na rozbudowany system zabezpieczeń, któremu Stormshield zawdzięcza swoją popularność.

STORMSHIELD ELASTIC VIRTUAL APPLIANCE DLA AMAZON WEB SERVICE
Przetestuj
STORMSHIELD ELASTIC VIRTUAL APPLIANCE DLA MICROSOFT AZURE
Przetestuj

Bezpieczne połączenie z chmurą

Dzięki bezpiecznemu tunelowi VPN pomiędzy rozwiązaniami Stormshield możliwe jest połączenie lokalnego centrum danych i publicznej chmury w ramach jednego środowiska hybrydowego.

Materiały do pobrania

Ulotka produktowa

Folder Stormshield

Stormshield Network Security


Wsparcie techniczne

Skorzystaj z bezpłatnego profesjonalnego wsparcia technicznego świadczonego w języku polskim. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów sieciowych, gotowych by rozwiązywać wszystkie problemy naszych klientów.

Więcej

webinary online

Chcesz poznać rozwiązania Stormshield?

Weź udział w serii webinarów online. Bez wyjazdów, bez kosztów!