Visibility Center

Zaawansowany system monitorowania bezpieczeństwa

Pełny podgląd zabezpieczeń

Stormshield Visibility Center to gotowe rozwiązanie, dające wgląd we wszystkie informacje na temat bezpieczeństwa dostarczane przez produkty Stormshield. Wystarczy jeden rzut okiem by sprawdzić czy sieciom i danym nic nie zagraża.

Intuicyjne i dopasowane do twoich potrzeb

Analiza incydentów bezpieczeństwa może być bardzo skomplikowana i czasochłonna. Dzięki intuicyjnym narzędziom do wizualizacji zdarzeń, oferowanych w ramach Stormshield Visibility Center, możesz łatwo przeanalizować każde zdarzenie i łatwo zidentyfikować te, które wymagają Twojej reakcji. Każdy element interfejsu możesz dostosować do swoich potrzeb, w związku z czym widzisz tylko te informacje, których naprawdę potrzebujesz.

Wspólne przedsięwzięcie

Ewolucja Stormshield Visibility Center to owoc wspólnych starań, które podejmujemy razem z użytkownikami naszych rozwiązań. Zależy nam, by klienci mieli swój wkład w rozwój projektu, dzieląc się opiniami na temat produktu oraz poszczególnych funkcji. Dzięki tej wiedzy możemy tworzyć rozwiązania lepiej dopasowane do ich potrzeb.

Masz pomysł jak ulepszyć Stormshield Visibility Center? Przekaż je nam.

Materiały do pobrania

Ulotka produktowa

Folder Stormshield

Stormshield Network Security


Wsparcie techniczne

Skorzystaj z bezpłatnego profesjonalnego wsparcia technicznego świadczonego w języku polskim. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów sieciowych, gotowych by rozwiązywać wszystkie problemy naszych klientów.

eKonferencje online

Chcesz poznać rozwiązania Stormshield?

Weź udział w serii eKonferencji online. Bez wyjazdów, bez kosztów!